آکادمی حرفه ای والیبال بامپوش


به گزارش بامپوش، به دنبال رسمی شدن انتقال کریستیانو رونالدو از رئال مادرید به باشگاه یوونتوس، بانوی پیر اولین سود مالی خود را از جذب این بازیکن پرتغالی کسب کرد.

رونالدوی ۳۳ ساله با قراردادی ۱۰۰ میلیون یورویی که با احتساب حق رشد به  ۱۱۲ میلیون یورو می رسد، پس از ۹ سال کهکشانی ها را به مقصد تورین ترک می کند گفته می شود که او تست پزشکی اش را روز دوشنبه هفته آینده انجام می دهد اما با اینکه او هنوز پای برگه قراردادش با یوونتوسی ها را امضا نکرده است، سهام این باشگاه به میزان چشمگیری افزایش داشته است.

در حقیقت از ابتدای هفته گذشته که بحث انتقال رونالدو به یوونتوس جدی شد تا شب گذشته (سه شنبه) که باشگاه رئال مادرید سه شنبه شب خبر انتقال ۱۰۰ میلیونی او به یوونتوس را تأیید کرد سهام بانوی پیر افزایش ۳۵ درصدی داشته است به طوری که ارزش هر سهم باشگاه یوونتوس که پیش از انتشار خبر پیوستن رونالدو به این باشگاه ۰.۶۶۶۰ یورو بود که الان به ۰.۹۶۵۵ یورو رسیده که بالاترین رقم از ماه می سال ۲۰۱۷ است.

انتقال رونالدو به یووه اما برای قهرمان ایتالیا منافع دیگری هم خواهد داشت که افزایش درآمد های باشگاه از محل فروش پیراهن های رونالدو، بازاریابی و جذب اسپانسر بخشی از آنها خواهد بود.

درباره : آکادمی