آکادمی حرفه ای والیبال بامپوش


به گزارش بامپوش، تیم ملی والیبال ایران پس از پیروزی بی دردسر مقابل تیم پورتوریکو در اولین گام از رقابت های والیبال قهرمانی جهان ۲۰۱۸، امشب در دومین دیدار خود به مصاف بلغارستان، یکی از دو میزبان مسابقات رفتند. شاگردان کولاکوویچ در سالن وارنا که مملو از بامپوشان تیم ملی بلغارستان بود، موفق شدند با نتیجه سه بر یک بر حریف خود غلبه کرده و دومین پیروزی خود را نیز ثبت کنند.

تیم ملی ایران ست های اول و دوم را به ترتیب با نتایج ۲۵ بر ۲۲ و ۲۵ بر ۲۰ به سود خود به پایان رساند. در حالی که یک ست دیگر برای پیروزی ایران در این دیدار مانده بود، بلغارها موفق شدند در ست سوم با نتیجه ۲۵ بر ۲۲ پیروز شده و کار را به ست چهارم بکشانند. در حالی که جو سالن نیز به شدت به نفع تیم میزبان بود و ست چهارم را نیز بلغارها بهتر از ایران آغاز کردند، این نگرانی وجود داشت که کار به ست پنجم کشیده شود اما ملی پوشان کشورمان از امتیازات میانی بازی را در اختیار گرفته و موفق شدند با نتیجه ۲۵ بر ۱۹ این ست را پیروز شده و با نتیجه سه بر یک بازی را به سود خود به پایان برسانند.

ایران به همراه لهستان که امشب موفق شد کوبا را شکست دهد با دو پیروزی و ۶ امتیاز برترین تیم های گروه تا به اینجای کار هستند.

 

درباره : آکادمی