آکادمی حرفه ای والیبال بامپوش


به گزارش بامپوش، استقلالِ شفر این روزها نتایج چندان خوبی کسب نمی کند. این تیم در رده هشتم جدول رده بندی حضور دارد و از جام حذفی نیز کنار رفته است. بدون تردید این چیزی نبود که بامپوشان استقلال انتظارش را می کشیدند. برای روی دور افتادن روند نتیجه گیری تیم استقلال، شفر به بازیکنانی نیاز دارد که بتوانند جریان بازی ها حساس را یک تنه تغییر دهند. تیم او در شرایط فعلی بازیکن جریان ساز ندارد و شور و هیجانی که باید در جو آبی پوشان دیده شود، دیده نمی شود. 

بازگشت داریوش شجاعیانِ مصدوم به ترکیب استقلال، اتفاقی است که وینفرد شفر، مشتاقانه انتظارش را می کشد. این انتظار در راستای تقق آن چیزی است که در موردش صحبت کرده و گفتیم استقلال آن را کم دارد. بی شک بازیکنی چون داریوش شجاعیان می تواند در صورت بازگشت سریع به دوران اوج خود، روند فعلی استقلال را تغییر دهد. جای خالی شجاعیان در این فصل به شدت در ترکیب استقلال احساس می شود و سرمربی آلمانی آبی ها برای آغاز نیم فصل دوم و بازگشت شجاعیان به ترکیب بی تاب تر از آغاز فصلی است که تصور چنین روزهایی را نمی کرد.

شجاعیان چند هفته ای است که تمرینات خود را شروع کرده است. او تمرینات بدنسازی را نیز در دستور کار خود قرار داده و به نظر می رسد که تا آغاز نیم فصل دوم که بی شک نامش به لیست استقلال اضافه خواهد شد، به مرز آمادگی رسیده باشد.

 

درباره : آکادمی